Skip to main content

Nabídka spolupráce Vědecko-technický park v Rumburku

Společnost Podnikatelské centrum Rumburk, VTP, s.r.o. provozuje Vědecko-technický park v Rumburku (http://www.pc-vtp-rumburk.cz), který byl vybudován v letech 2006 - 2009 s nákladem 150 milionů Kč za využití fondů EU (program PROSPERITA). Vědecko-technický park v Rumburku je zaměřen na optiku, vývoj nových materiálů a nanotechnologie.

Ve stadiu registrace je další projekt Vývojové centrum stomatologie, tento projekt je zaměřen na inovační výrobu stomatologických náhrad CAD/CAM technologií, využití nanotechnologií pro úpravu povrchů stomatologických implantátů, výzkum využití laseru a ozonu ve stomatologické praxi a ICT aplikace.

Cílem je investovat v projektech (formou nákupu technologie a know-how popř. společného podniku), které mají průkaznou návratnost do cca 7 let a pro které existuje relevantní trh.

V případě zájmu některého člena klastru o spolupráci s Vědecko-technickým parkem v Rumburku, rádi zprostředkujeme kontakt.Projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR

Navigace


Jazyk