Skip to main content

IMCoPharma a.s.

Společnost IMCoPharma je marketingovou, výzkumně-vývojovou a obchodní farmaceutickou společností, kterápůsobí na farmaceutickém trhu, především na území SNS zemí. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem, orientaci a zastoupením v těchto teritoriích má společnost dobrou znalost farmaceutického trhu jednotlivých zemí a získala si také status silného a spolehlivého partnera pro SNS země. Svým klientům společnost nabízí rozsáhle portfolio služeb a produktů, kterými jsou zprostředkovaní kontraktační výroby, transfer farmaceutické technologie, ale také asistence při registraci léčiv různých forem a regulačních záležitostech. IMCoPharma v neposlední řadě svým klientům zajišťuje dodávky inovativních aktivních farmaceutických látek, pomocných látek a finálních produktů vyráběných předními evropskými výrobci. Společnost v Rusku provozuje licencovanýfarmaceutický sklad, vhodný ke skladování procleného zboží a distribuci zboží do SNS zemí.

IMCoPharma sídli v Bílovci (Česká republika), má rozsáhlou síť poboček na území SNS zemí a to v Rusku, na Ukrajině, v Uzbekistánu, Kazachstánu, Bělorusku a také z důvodu být “blíž” ke svým evropským partnerůmotevřela pobočku ve Frankfurtu nad Mohanem (Německo).

IMCoPharma si zakládá na budování dlouhodobých vztahů, etických hodnotách a transparentnosti při řízení projektů. Společnost se aktivně podílí a zapojuje do mnoho výzkumných projektů, v jednotlivých zemích SNS podporuje místní výrobce ve vývoji léčiv, poskytuje vzorky k analýzám, organizuje školení a odborné semináře a následně společnostem pomáhá expandovat na farmaceutickém trhu.

Společnost IMCoPharma také postupně rozšiřuje spolupráci s odbornými institucemi a v současné době spolupracuje s Veterinární a farmaceutickou univerzitou v Brně, Asociací výzkumných organizací, Komorou pro hospodářské styky se zeměmi SNS, agenturou Czech Trade a klastrem Medchembio. Společnost také prošla procesem implementace norem ISO 9001:2008 systém řízení kvality, ISO 14001:2004 systém environmentální managementu, OHSAS 18001:2007 bezpečnost a ochrana zdraví při práci a vlastní certifikáty AEO (Schválený hospodářský objekt) a GDP (Správní distribuční praxe).

 

Hlavní

činnosti

společnosti:

  • odborná podpora a spolupráce s klienty při VaV projektech, analýzách a vývoji nových produktů
  • dodávky širokého portfolia aktivních farmaceutických látek, pomocných látek a léčiv evropské kvality
  • zprostředkovává kontraktační výrobu a transfer farmaceutické technologie do zemí SNS
  • poskytuje asistence při registraci produktů a regulačních záležitostech
  • pojištění a financováni


Projekt je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR

Navigace


Jazyk